Victualia Saluber. Bio Sok wieloowocowy Rabenhorst

Z imbirem.

Bio Sok wieloowocowy z imbirem marki Rabenhorst to propozycja pełna smaku i naturalnie występujących witamin. Świetnie wpisuje się w jesienną i zimową aurę niosąc ze sobą aromatyczny zastrzyk słodkiej owocowej energii i imbirowej rozgrzewki.

Jest to delikatnie pikantny sok, który powstaje z kompozycji naturalnych i organicznych soków wyciskanych prosto ze świeżych owoców - jabłek, winogron oraz ananasów, połączonych ze świeżo wyciśniętym sokiem z imbiru. Sok jest tłoczony na zimno i w całości jest pochodzenia organicznego. Sok wieloowocowy z imbirem bio jest wolny od wszelkich konserwantów, barwników, aromatów, środków zakwaszających czy zagęszczających oraz dodatkowego cukru. Można go spożywać na ciepło i na zimno.

Cena za 750-ml butelkę wynosi 14 zł. 

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }