Galeria Północna ma ponad milion klientów

Zaledwie cztery tygodnie od otwarcia, usytuowana na warszawskiej Białołęce galeria, świętuje frekwencyjny sukces.

Pierwszy od 10 lat tak duży i nowoczesny obiekt handlowy w Warszawie i jednocześnie pierwszą galerię handlową na Białołęce odwiedziło już ponad milion klientów.

Galeria Północna szykuje więc dla klientów kolejne atrakcje.

- W dniach 13-22 października zapraszamy miłośników wirtualnego świata Simów na spotkanie z bohaterami czwartej części gry The Sims. Podczas pierwszego tego typu wydarzenia w Polsce czeka multimedialna strefa The Sims, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i pokazy taneczne. W sobotę, 15 października odwiedzi nas znana youtuberka MaryKateAn, zaś tydzień później w Galerii Północnej pojawi się GramPaula. W weekend 14-15 wspólnie z fundacją DKMS będziemy także zachęcać mieszkańców okolicznych dzielnic do rejestracji z banku dawców szpiku – wymienia najbliższe wydarzenia Emilia Szkudlarek, dyrektor marketingu Galerii Północnej.

W najbliższym czasie na klientów Galerii Północnej czekają też otwarcia nowych sklepów i restauracji.
Na początku października ofertę odzieżową obiektu uzupełnił sklep marki Levis i pierwszy w Polsce stacjonarny sklep bieliźniarskiej firmy Sawren. W drugiej połowie października w galerii otwarta zostanie pierwsza na północy Warszawy restauracja Bierhalle, gdzie będzie można spróbować piwa Północny lager, stworzonego specjalnie dla Białołęki.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północno-wschodniej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która została oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ul. Światowida 17. Otwarcie centrum nastąpiło 14 września.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }