Nowe otwarcie Saturn Katowice

W piątek, 13 października, Saturn w Silesia City Center (ul. Chorzowska 107) zaprosi klientów na zakupy w odmienionej, zmodernizowanej przestrzeni. Wydarzeniu towarzyszy akcja promocyjna.

Saturn jest obecny na rynku katowickim od 12 lat, ale teraz przeszedł gruntowną modernizację.

- Biorąc na siebie rolę przewodnika po świecie nowych technologii, Saturn stał się pierwszym adresem dla osób poszukujących oferty obejmującej zarówno szeroki wybór produktów, fachowe doradztwo, jak i usługi – mówi Katarzyna Załęska, dyrektor marketu Saturn w Silesia City Center. – Wychodzimy z ofertą naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających użytkowników nowych technologii. Dzięki modernizacji stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń, zaaranżowaną zgodnie ze światowymi standardami – przekonuje.

W odnowionym Saturnie szczególnie wyeksponowane są działy z urządzeniami mobilnymi, które stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Duża przestrzeń poświęcona jest cyfrowej rozrywce – w sklepie dostępne są różne modele sprzętu dla graczy czy okularów VR. Można je na miejscu przetestować, podobnie jak cieszące się rosnącą popularnością drony, elektryczne deskorolki i hulajnogi. Do dbałości o aktywny i zdrowy tryb życia zachęca prezentacja elektroniki sportowej oraz nowoczesnych urządzeń AGD, ułatwiających przygotowanie zdrowych posiłków i soków.

Atutem sklepu jest - jak zapewnia Załęska - profesjonalne doradztwo. - Jesteśmy entuzjastami nowych technologii i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami. Pokazujemy w jaki sposób dostępne rozwiązania mogą służyć w każdej niemal sferze życia i pomagamy wybrać model, który będzie najlepiej odpowiadał konkretnym potrzebom - mówi.

Klienci sklepu mogą również skorzystać z pakietu usług, m.in. dostawy i instalacji urządzeń w domu, pierwszego uruchomienia komputera czy instalacji oprogramowania. Można też zabezpieczyć tablet i smartfon szybą lub folią ochronną, skorzystać z oferty ratalnej lub opcji rozszerzonej ochrony produktów. Ci, którzy preferują zakupy drogą internetową, mogą w sklepie odebrać sprzęt zakupiony na stronie www.saturn.pl.

Klienci mogą również oddać w sklepie nieodpłatnie stare urządzenia o dowolnych gabarytach, nawet jeśli nie zakupili nowych. Saturn nieodpłatnie przekazuje je do zakładów przetwarzania. To ważne zwłaszcza dla tych, którym leży na sercu ochrona środowiska naturalnego.

Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta promocyjna. Obejmuje ona sprzęt z wielu kategorii produktowych w atrakcyjnych cenach, m.in.: 50” telewizor Samsung – 1999 zł, głośnik bluetooth Sony – 299 zł, kamera sportowa Sony – 1899zł, smartfon Samsung 399 zł, laptop Asus 1999 zł, pralka Beko 699 zł, zmywarka Hotpint 1099 zł, ekspres do kawy De Longhi 999 zł.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do grupy MediaMarktSaturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 r. Obecnie sieć prowadzi ponad 200 marketami w 4 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect.

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }