Hebe otwiera 17. drogerię w stolicy

12 października sieć wzbogaciła się o kolejny lokal w Warszawie.

Nowa drogeria Hebe mieści się w pasażu handlowym HopStop przy ul. Pociskowej 4, w warszawskiej dzielnicy Rembertów.

W jej ofercie znajdują się dermokosmetyki, kosmetyki profesjonalne oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades czy Exclusive.

Z okazji otwarcia nowej drogerii firma przygotowała specjalne oferty, w tym promocję -30 proc. na kosmetyki makijażowe takich marek jak: Hean, Gosh, L’Oréal, Rimmel i Bourjois. Akcja obowiązuje od 12 do 15 października lub do wyczerpania zapasów.

Oprócz tego klienci mogą zakupić wybrane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na stronie www.hebe.pl.

Ponadto każdy, kto w dniu otwarcia nowej drogerii Hebe w Warszawie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 19 do 21 października przy zakupach za minimum 20 zł.

Hebe to sieć drogerii należąca do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, która ma obecnie ponad 130 sklepów w całej Polsce.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }