Mastercard zachęca do płatności bezgotówkowych

Firma w ramach kampanii "Warto Bezgotówkowo" zaoferuje użytkownikom programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials dodatkowe punkty za zakupy, zaś korzystającym z aplikacji SkyCash - bilety na komunikację miejską za połowę ceny.

W dniach 16-20 października uczestnicy programu Mastercard Priceless Specials otrzymają punkty za zakupy zrobione nie tylko u ponad 60 stałych partnerów programu, ale też w dowolnym innym stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym lub sklepie internetowym w Polsce.

Za każde wydane 5 zł konsument otrzyma 1 pkt, a zebrane w ten sposób, dodatkowe punkty będzie mógł wymienić na nagrody z katalogu. Warunkiem jest dokonanie płatności kartą Mastercard zarejestrowaną w programie.

Dodatkowo, w Dniu Płatności Bezgotówkowych, który przypada na 19 października, użytkownicy aplikacji mobilnej SkyCash za dowolny, jednorazowy bilet komunikacji miejskiej do 7 zł zapłacą połowę ceny, jeśli opłaty dokonają kartą Mastercard zarejestrowaną w aplikacji. Promocja obejmie wszystkie 64 miasta, w których działa SkyCash, i będzie dostępna do wyczerpania przewidzianej puli biletów. Jest to kolejna tego typu akcja, obok trwającej od początku października promocji mPay, w której pasażerowie mogą otrzymać bilet za złotówkę, jeśli płatności dokonają za pośrednictwem portfela cyfrowego Masterpass.

Włączenie się firmy w inicjatywę stanowi element długofalowej strategii Mastercard nakierowanej na popularyzację płatności bezgotówkowych w Polsce.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }