Gemini Park ze stacją ładowania pojazdów

Nowa stacja Greenway Infrastructure Poland stanęła na parkingu podziemnym centrum handlowego w Bielsku-Białej.

Stacja umożliwia jednoczesne podłączenie trzech pojazdów. Naładowanie baterii do optymalnych 80 proc. zajmuje średnio od 20 do 40 min. Usługa do końca roku będzie bezpłatna.

Działająca w Gemini Park Bielsko-Biała nowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych to kolejne udogodnienie dla klientów przyjeżdżających do centrum handlowego samochodami.

Z myślą o ich wygodzie, bielskie centrum Gemini oferuje także myjnię samochodową, a także jako jedyne w regionie ma system informacji o zajętości miejsc parkingowych.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta. Na powierzchni 40 tys. mkw.  znajduje się 120 lokali handlowo-usługowych.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }