Biedronka otwiera sklep w Sokółce

Dziś, 12 października, zaczyna działalność nowa placówka sieci Biedronka w Sokółce, zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II 1.

Całkowita powierzchnia sprzedaży nowo otwartej placówki sieci Biedronka w Sokółce wynosi 760 mkw.

Klienci mają do dyspozycji 75 miejsc postojowych na parkingu przy sklepie, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00. Zatrudnienie w niej znalazło 14 osób.

– Z okazji otwarcia nowej placówki przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę. W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu będą oni mogli zakupić blisko 80 produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wśród nich znalazły się artykuły spożywcze, a także toaletowe, przemysłowe i tekstylia – mówi Beata Miksa, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialna za nową placówkę w Sokółce.

W nowym sklepie klienci mogą również przystąpić do programu lojalnościowego „Moja Biedronka”, a także skorzystać z aktualnie organizowanych przez sieć promocji, konkursów oraz akcji specjalnych, jak np. „Gang Świeżaków 2”.

Właścicielem sieci Biedronka jest Jeronimo Martins Polska. Obecnie sieć liczy około 2750 sklepów
w ponad tysiącu miejscowości.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }