Biedronka smakuje domem

Pod takim hasłem 12 października rusza w sklepach sieci akcja ze specjalną ofertą produktów kuchni polskiej.

Będzie to ponad 190 produktów.

Sieć poleca klientom mięsa i wędliny, ryby, nabiał z różnych stron Polski, przetwory oraz makarony i kasze. Część produktów ma na etykiecie specjalne oznaczenia, przyznawane artykułom o wyjątkowych cechach i wytwarzanym zgodnie z tradycją.

Wśród nich klienci znajdą artykuły wpisane na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w tym m.in. kiełbasę krakowską suchą – tradycyjną czy karczek sądecki tradycyjny, a także produkty z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS), takie jak wielkopolski olej rydzowy czy kiełbasa myśliwska.

Już wkrótce na półkach Biedronki zagości także publikacja „Kuchnia Polska. Pysznie i zdrowiej”. Będzie ona prezentowała przepisy na dania kuchni polskiej w nowej odsłonie, opatrzone zdjęciami potraw. Książkę będzie można kupić w listopadzie w cenie 4,99 zł. By skorzystać z tej promocji, wystarczy w dniach 12-25 października dokonać jednorazowego zakupu artykułów z oferty „Biedronka smakuje domem” za kwotę min. 49 zł i z wykorzystaniem karty lojalnościowej „Moja Biedronka”.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }