Nowe Drogerie Jawa

Pod szyldem Drogeria Jawa właśnie ruszyła placówka w Łochowie. Sieć przygotowuje się już do kolejnych otwarć, m.in. w Radomiu.

Drogeria w Łochowie zlokalizowana jest przy al. Łochowskiej 10 i ma powierzchnię 160 mkw. Jej otwarcie operator wsparł eventem oraz dedykowanymi promocjami.

Klienci mogli skorzystać m.in. z porad makijażystki z firmy Verona, a także z bezpłatnego makijażu wykonanego kosmetykami marki Ingrid. Dodatkowo każdy kupujący otrzymał upominek.

Już za parę dni - 13 października – operator otworzy kolejną, zintegrowaną Drogerię Jawa (połączoną jednym systemem informatycznym, zarządzaną centralnie). Tym razem w Radomiu przy ul. Żeromskiego 99, czyli przy głównej ulicy handlowej miasta.

Firma nieustająco szuka lokalizacji o powierzchni 120-180 mkw., m.in. na północy i wschodzie Polski. Plany rozwojowe zakładają wzrost ilościowy sieci do 1000 sklepów do końca 2017 r., o czym pisaliśmy tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/201716,jawa-chce-rozwijac-sie-na-nowych-rynkach-w-tym-warszawskim.

Sieć tworzą 104 drogerie, w tym 29 firmowych, oraz 701 patronackich stoisk handlowych (stan na koniec czerwca). Wsparcie logistyczne zapewnia jej firma Komplex-Torus, założyciel sieci.

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }