Joanna. Płukanki Ultra Color System

Dla włosów siwych, blond i rozjaśnianych.

Płukanki z serii Ultra Color System mają lekką konsystencję oraz bezpieczny dla włosów skład, który nie niszczy ich struktury. Główną funkcją kosmetyku jest neutralizacja żółtych refleksów, stanowiących niechciany skutek rozjaśniania.

Wygodny aplikator sprawi, że ich używanie, które we wcześniejszej wersji wymagało rozcieńczenia, stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Teraz wilgotne włosy wystarczy tylko spryskać płukanką, a następnie przeczesać grzebieniem, aby równomiernie rozprowadzić produkt.

Nowa, wygodniejsza wersja kosmetyku dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. Niebieski nadaje włosom platynowy odcień, srebrny sprawi, że blond stanie się bardziej popielaty, a różowy nada kosmykom odcień rose blond.

Cena za 150-ml opakowanie wynosi ok. 6-7 zł. 

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }