Włoskie i azerskie smaki w Blue City

W warszawskim centrum handlowym po raz kolejny odbędzie się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych.

Na tej edycji Jarmarku, która odbędzie się w dniach 12-15 października królować będzie kuchnia Włoch i Azerbejdżanu.

Pierwszym motywem przewodnim Jarmarku będą Włochy. Odwiedzający centrum handlowe Blue City będą mogli obejrzeć pokazy technik przygotowywania pizzy połączone z degustacją. Prowadzić je będzie szef kuchni, Filippo Orlando. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się także wszystkiego o metodach przyrządzania owoców morza.

Drugim motywem przewodnim październikowego Jarmarku będzie Azerbejdżan. Odwiedzający dowiedzą się więcej o tradycjach tego kraju, również związanych z przyrządzaniem potraw, z czym łączyć się będą degustacje tamtejszych smakołyków. Nie zabraknie również azerskiej muzyki i tańca. Będzie można również zapoznać się z ofertę turystyczną tego kraju.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }