Grupa Chorten dynamicznie rośnie

Na początku października firma podpisała 12 nowych umów partnerskich i obecnie zrzesza już 1164 sklepy w 9 województwach.

Na zdjęciu: Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten

Tylko od 1 do 5 października Grupa podpisała 12 nowych umów partnerskich. Do Chortenu weszły m.in. dwa sklepy w województwie lubelskim, po jednym w pomorskim, mazowieckim i łódzkim.

Największa liczba umów o współpracy w tym okresie dotyczy województwa kujawsko-pomorskiego. Do grupy Chorten weszło 7 sklepów monopolowych firmy Marben z Bydgoszczy, które działają pod szyldem Alkohole 24h. Każdy z nich ma powierzchnię do 60 mkw. Sklepy Marben rozwijane są od 2009 r.

Z kolei we wrześniu Grupa podpisała umowy na 36 sklepów partnerskich oraz jeden własny. 11 tych umów handlowych z minionego miesiąca dotyczy sklepów na terenie Podlasia, gdzie Grupa Chorten jest najsilniejsza – ma prawie 400 partnerów. Pozostałe sklepy znajdują się m.in. w Warszawie (trzy) i po jednym w Łodzi i Olsztynie.

Grupa Chorten powstała grudniu 2009 r. z inicjatywy 13 właścicieli 20 sklepów spożywczych w rejonie Białegostoku.

- Od początku tworzyliśmy Grupę Chorten z myślą o sklepach i w ich interesie. Bez sklepów nie byłoby tej firmy i cały czas o tym pamiętamy – zaznacza Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }