Orkla Care. In-Tense marki Dermika

To linia kremów przeciwzmarszczkowych, bazująca na technologii kinesiotapingu.

Na rynku debiutuje seria kosmetyków In-Tense marki Dermika.

W produkcji kremów In-Tense wykorzystano technologię napinających mikrotaśm, czyli tzw. kinesiotaping. Cała seria kremów Dermika In-Tense charakteryzuje się kompleksowym działaniem przeciwzmarszczkowym. Preparaty znacząco poprawiają właściwości skóry, jej nawilżenie, elastyczność i jędrność, które są kluczowe w redukcji głębokich, już utrwalonych zmarszczek.

Nowa linia produktów Dermika In-Tense obejmuje: wygładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień, ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na noc oraz wygładzający krem- żel przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc. Wszystkie preparaty przeznaczone są do pielęgnacji skóry dojrzałej.

Wprowadzeniu nowej linii preparatów towarzyszy kampania reklamowa. W ramach promocji zaplanowano kampanię w prasie oraz kampanię odsłonową i działania contentowe w mediach online.

Działania promocyjne potrwają do grudnia.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }