Varta charytatywnie

Varta Consumer Batteries przekaże częściowy dochód ze sprzedaży promocyjnych opakowań baterii na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości.

To główne założenie świątecznej akcji „Let Magic Moments happen! Każda bateria pomaga!”.

Za każde sprzedane promocyjne opakowanie baterii Longlife AA lub AAA (6 szt.), Varta przekaże 30 groszy na rzecz pracy z podopiecznymi Akademii Przyszłości.

Akademia Przyszłości to ogólnopolski program, mający na celu przeprowadzenie dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu. Powstał on z inicjatywy księdza Jacka Wiosny Stryczka i jest siostrzanym projektem Szlachetnej Paczki. Podopieczni programu często w szkole mają opinię trudnych uczniów. Dzięki Akademii Przyszłości trafiają pod opiekę osoby, która w nie wierzy i pokazuje jak radzić sobie z codziennymi problemami. Uczniowie uzyskują również wsparcie przy nauce, poznają inspirujących ludzi oraz odwiedzają miejsca na co dzień dla nich niedostępne.

Joanna Hamdan 13852 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.