Carrefour na targach Poznań Game Arena

Sieć wraz ze swoją ofertą skierowaną do graczy pojawi się na tym wydarzeniu.

Poznań Game Arena to targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej organizowane od 2004 roku.

Tegoroczna edycja, która odbędzie się w dniach 6-8 października na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaoferuje miłośnikom gier między innymi turnieje e-sportowe oraz stanowiska do grania.

Ponadto w hali nr 5 PGA powstanie partnerskie stoisko Carrefour oraz Modecom. Na powierzchni 1000 mkw. odwiedzający będą mogli zapoznać się i zakupić sprzęt Modecom z serii Volcano Gaming. W sprzedaży znajdą się także obudowy komputerowe, klawiatury mechaniczne, myszy, zasilacze komputerowe i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Dodatkową atrakcją dla fanów piłki nożnej będą licencjonowane produkty PZPN, strefa wolnego grania oraz specjalna niespodzianka dla odwiedzających.

Dodatkowo, w dniach 6-8 października klienci sklepów stacjonarnych i internetowych Carrefour będą mogli skorzystać ze specjalnej 20-proc. zniżki na zakup produktów Modecom, którą będzie można wygenerować za pomocą aplikacji Mój Carrefour.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }