Żabka wycofuje wódkę ze sprzedaży

Żabka Polska podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży Wódki Staromiejskiej 38% 0,1 l z partii oznakowanej numerem L 2211707 2. W alkoholu "wykryto nieprawidłowości". Jego producentem jest jest P.H.P. Wiesław Wawrzyniak.

O wycofaniu alkoholu ze sprzedaży firma poinformowała m.in. w komunikacie na stronie zabkapolska.pl. Oto jego fragmenty:

„W związku z uzyskaniem od producenta informacji o możliwości przedostania się ciała obcego do pojedynczych opakowań wskazanego produktu, Żabka Polska podjęła decyzję o wycofaniu całej partii towaru. W konsekwencji zwracamy się do klientów o zwrot zakupionych produktów: Wódka Staromiejska 38% 0,1 L z nr partii L 2211707 2. Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy” - zapewnia operator sieci w specjalnym komunikacie.

Jednocześnie przeprasza klientów za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuację. Argumentuje, że działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o „bezpieczeństwo konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów”.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. Łącznie ma ponad 4500 placówek.

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }