DHL Parcel z prostymi zwrotami

DHL Parcel wzbogacił portfolio o dwie nowe usługi: DHL Parcel Return Polska oraz DHL Parcel Return Connect. Dzięki nim sklepy internetowe sprzedające swoje towary w Polsce jak i za granicą, mogą zaoferować klientom dopasowaną do ich potrzeb ofertę zwrotów.

DHL Parcel Return Polska to zwrot przesyłki na terenie Polski. Klienci biznesowi mogą przekazywać etykiety zwrotne wewnątrz przesyłek (etykieta w pudełku) lub pocztą elektroniczną (załącznik do e-maila).

Poza przekazaniem gotowej etykiety zwrotnej, usługa daje możliwość samodzielnego tworzenia etykiet przez nadawcę zwrotu dzięki formularzom online. Przesyłki zwrotne można nadawać w punktach DHL Parcel lub zamawiać kuriera po ich odbiór, o ile klient biznesowy uaktywni tę opcję nadania.

Nadawcy zwrotów na terenie Polski mogą korzystać z dedykowanej strony www.dhl24.com.pl/zwroty. Strona udostępnia wybór opcji nadania, lokalizację najbliższego punktu DHL Parcel, zamówienie przyjazdu kuriera, jak również wybór sposobu wydruku dokumentów przewozowych.

- Dzięki elastycznym rozwiązaniom oferowanym przez DHL Parcel, sklepy internetowe mogą szybciej rozwijać sprzedaż krajową i zagraniczną – uważa Anna Kania-Okieńczyc, wiceprezydent ds. marketingu w DHL.

DHL Parcel to młoda marka, korzystająca z 48 lat doświadczeń firmy DHL. Z początkiem 2014 r. została ona wyodrębniona ze struktury DHL Express (Poland), żeby od sierpnia 2017 r. stać się niezależnym podmiotem prawnym. Obecnie DHL Parcel jest liderem polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursorem rozwiązań e-commerce.

DHL Parcel dociera do 28 krajów Unii Europejskiej. Oferuje także odbiór osobisty w DHL Parcelshop. Jest to sieć blisko 1800 punktów partnerskich, w których można nadać lub odebrać przesyłkę. Sieć Parcelshop tworzą m.in. sklepy Inmedio, 1-minute, Relay, Żabka, Freshmarket i sieć stacji benzynowych Shell.

Katarzyna Pierzchała 1775 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }