Oceanic. AA Hydro Sorbet

Nawilżająca siła wyciągów roślinnych.

Niezależnie od wieku i typu cery, podstawową potrzebą skóry jest intensywne nawilżenie, które dotrze do jej głębszych warstw i utrzyma w nich cenne substancje hydrofilowe.

Składniki aktywne linii pielęgnacyjnej AA Hydro Sorbet zostały dobrane w ten sposób, by poza działaniem nawilżającym sprostać dodatkowym potrzebom cery bardzo suchej, normalnej oraz mieszanej i tłustej.

Kremy zawierają system Dynamic Moisture 24h, który wspomagany ekstraktem z alg morskich i wyciągami roślinnymi, zapewnia długotrwałe działanie nawilżające. Lekkie, kremowe konsystencje sorbetów szybko się wchłaniają i pozostawiają na skórze matowe wykończenie, co czyni z nich idealną bazę pod makijaż.

Linię AA Hydro Sorbet tworzą: krem Nawilżająco-odżywczy 24h do cery suchej i bardzo suchej, krem nawilżająco-energetyzujący 24h do cery normalnej oraz krem nawilżająco-matujący 24h do cery mieszanej i tłustej.

Cena za 50-ml opakowanie wynosi 18,99 zł.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.