Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Carlsberg Polska. Okocim Polskie Ale

Piwo górnej fermentacji.

Nowość to piwo górnej fermentacji, warzone na bazie czterech słodów - pilzneńskiego, „Pale Ale”, karmelowego i monachijskiego oraz chmielu goryczkowego i amerykańskiego aromatycznego chmielu Cascade.

Cascade jest chmielem charakterystycznym dla rzemieślniczych piw i to dzięki chmieleniu nim na zimno, Okocim Polskie Ale uzyskuje delikatnie cytrusowe nuty. Wielu konsumentom piwa typu Ale kojarzą się one z piwami o wyraźnej goryczce i mocnym chmielowym aromacie, jednak Okocim Polskie Ale ma delikatną goryczkę.

Piwo to podkreśli smak potraw z wołowiny i innych czerwonych mięs, potrawek, ziołowych, pikantnych sosów i tłustych ryb, pasuje również do sałat.

Okocim Polskie Ale ma ekstrakt 12 proc. i zawartość alkoholu 5,1 proc. Będzie dostępne w ogólnopolskiej sprzedaży od października w rekomendowanej cenie 2,99 zł za butelkę o pojemności 500 ml.

Na tym etapie wprowadzania na rynek Okocim Polskie Ale otrzyma wsparcie w postaci materiałów POS w punktach sprzedaży oraz działań w mediach społecznościowych.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }