Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Perła Export zabierze 6 szczęśliwców na Bali

To nagroda główna w trwającym do 24 października konkursie marki.

W konkursie co dwa tygodnie trójka szczęśliwców wygra wyjazd na Bali, a do 14 osób powędruje zgrzewka Perły Export (Perła - Browary Lubelskie).

Aby powalczyć o nagrodę główną wystarczy wrzucić na stronę konkursową http://www.perladobrechwile.pl/ zdjęcie lub video obrazujące nasze dobre chwile.

O zgrzewki powalczy natomiast każdy kto doda takie zdjęcie na Instagramie i opisze je hasłami #perladobrechwile i @browarperla.

Za zakup mediów odpowiada Media Republic.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }