Wycieczki do Aten z okazji urodzin Makro

Sieć hurtowni Makro obchodzi w Polsce 23-lecie. Z tej okazji przygotowała dla klientów promocje, rabaty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wycieczkami do Grecji.

Celem kampanii „Urodziny ze smakiem” Makro Polska jest zachęcenie klientów do wspólnego świętowania i poznawania smaków kuchni z całej Europy – Włoch, Francji, Grecji i Hiszpanii. Między 26 września a 9 października w halach tej sieci czeka specjalna oferta produktów z Grecji – oliwy, sosy, ryby, owoce morza oraz sery, m.in. halloumi czy feta.

Wśród osób, które w tym czasie zrobią zakupy w Makro za minimum 250 zł netto, a następnie zarejestrują się na www.makro-bonusy.pl, zostanie rozlosowanych pięć dwuosobowych wycieczek do Aten i samochód skoda Fabia.

Z okazji jubileuszu hurtownika trwa również dodatkowa loteria, w której można wygrać bony o wartości 250 zł na zakupy oraz samochód Fiat Qubo. By wziąć udział w losowaniu, należy kupić wybrane produkty marki Coca-Cola za minimum 250 zł netto i zarejestrować się na www.makro-bonusy.pl.

Uruchomiono także akcję konkursową dedykowaną właścicielom sklepów spożywczych, w tym zrzeszonych w sieci Odido. Mogą oni zbierać punkty m.in. za kupowanie produktów dowolnej marki własnej czy produktów z wybranych gazetek promocyjnych dostępnych na www.makro.pl, a następnie wymieniać je na nagrody – notebooki, tablety i bony paliwowe.

23. urodziny Makro to także specjalna odsłona Punktomanii – akcji, podczas której klienci sieci zbierają punkty za zakupy, a następnie mogą je wymieniać na rabaty przy zakupie pozycji z katalogu. Na kupujących czeka ponad 70 produktów, w tym sprzęty elektroniczne.

Więcej o urodzinach makro pisaliśmy tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/202529,makro-swietuje-23-urodziny

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }