Nocna premiera iPhone 8 w CH Arkadia

Już w najbliższy czwartek - z 28. na 29. września w salonie iSpot Apple Premium Reseller w warszawskiej Arkadii odbędzie się nocna premiera najnowszych produktów marki Apple - iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus oraz Apple Watch series 3.

Oprócz możliwości zakupu premierowych model, goście będą mogli wygrać kartę podarunkową iSpot o wartości 1000, 500 lub 300 zł. W oczekiwaniu na najnowszy produkt Apple, kolejkowiczom pomoże gorąca kawa.

- Startujemy równo minutę po północy – mówi Bartłomiej Janiszek, marketing manager iSpot Apple Premium Reseller. - W tą wyjątkową noc zapraszamy wszystkich fanów marki Apple, którzy nie mogą doczekać się pierwszego smartfona z nowej generacji. Inteligencja i doskonała forma to drugie imię najnowszego modelu – dodaje.

Salon iSpot Apple Premium Reseller mieści na parterze warszawskiego centrum handlowego Arkadia. Sklepy tej sieci specjalizują się w sprzedaży produktów firmy Apple oraz innych, oferujących produkty komplementarne do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

Katarzyna Pierzchała 1762 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }