Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Tatra wspiera GOPR

Dzięki zaangażowaniu marki i jej konsumentów GOPR otrzymał w tym roku fundusze na zakup sprzętu dla ratowników.

Jedna z największych akcji konsumenckich na rynku piwa - loteria marki Tatra pozwoliła zebrać dodatkowe środki na wsparcie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pulę dotacji powiększała każda odebrana przez konsumenta nagroda. Dzięki zaangażowaniu Tatry i jej konsumentów GOPR otrzymał w tym roku fundusze na zakup sprzętu dla ratowników.

Ze środków przekazanych przez Tatrę zakupiono do tej pory między innymi: ekwipunek dla ratowników, specjalistyczny sprzęt ratowniczy, narciarski sprzęt ski-tourowy oraz środki transportu: samochody terenowo-osobowe, skutery śnieżne i pojazdy 4-kołowe.

Tatra jest sponsorem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowym od 2009 r.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }