LD Holding zmienia nazwę

Od 11 września spółka funkcjonuje jako Polska Sieć Handlowa Livio.

Jednocześnie firma informuje, że zmiana dotyczy tylko nazwy spółki. Wszystkie pozostałe dane, takie jak: numer NIP, numer KRS, numer rachunku bankowego, numery telefonów, a także siedziba firmy pozostają bez zmian.

Zmiana nazwy spółki nie powoduje również żadnych modyfikacji w zakresie praw i obowiązków wynikających z zawartych umów z partnerami handlowymi.

Polska Sieć Handlowa Livio (dawne LD Holding) jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sieć zrzesza niezależne placówki handlowe. Livio swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Obecnie zrzesza 2300 placówek. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Specjał.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }