Mettler Toledo wydał nowy przewodnik

Jest on dedykowany właścicielom sklepów spożywczych i pozwala lepiej zrozumieć działanie wag.

W przewodniku kompleksowo omówione zostały kwestie dotyczące ważenia, zamieszczone są tam także wskazówki i porady.

„Przewodnik dla właścicieli sklepów spożywczych dotyczący metrologii” ułatwia zrozumienie terminologii związanej z prowadzoną działalnością.

Dzięki niemu właściciele sklepów spożywczych mogą lepiej zrozumieć działanie wag i ich tryby operacyjne W przewodniku wyjaśnione zostały podstawowe pojęcia takie jak liniowość, histereza i obciążenie niecentryczne.

Ponadto przewodnik pozwala wyciągać wnioski dotyczące własnych aplikacji ważenia i je doskonalić w celu poprawy wyników finansowych w dłuższej perspektywie czasowej.

„Przewodnik dla właścicieli sklepów spożywczych dotyczący metrologii” można bezpłatnie pobrać ze strony: www.mt.com/retail-metrology.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }