Orkla Care. Szczoteczki Jordan

W nowej jubileuszowej kolekcji.

Jordan w tym roku na 90-lecie marki i 10-lecie linii Jordan Individual, przygotował jubileuszową linię szczoteczek Jordan Individual, która zawiera 16 wzorów zaprojektowanych przez zwycięzców z całego świata, zeszłorocznego konkursu Jordan.

Wśród zwycięskich wzorów jest szczoteczka z Polski z zielonymi liśćmi zaprojektowana przez Jolantę Mazur. Szesnaście kolorowych, oryginalnych wzorów w świeżych, intensywnych kolorach daje możliwość wybrania ulubionej szczoteczki, indywidualnie dopasowanej do własnego stylu. Dwa modele o różnej wielkości główki i grubości rączki umożliwiają wygodne użytkowanie, dostosowane do sposobu czyszczenia zębów, sprawiając że codzienne szczotkowanie staje się przyjemną czynnością, a uśmiech odzyskuje promienną biel.

Jordan Individual Reach to szczoteczka opracowana dla osób, które myją zęby powoli, dokładnie, ząb po zębie. Mniejsza główka i smukły kształt rączki pozwalają na lepszy chwyt i precyzyjne operowanie szczoteczką co sprawia, że zęby są dokładnie doczyszczone z każdej strony.

Natomiast Jordan Individual Clean to szczoteczka przygotowana z myślą o osobach, które myją zęby dynamicznie. Duża główka oraz włosie różnej długości zapewniają większą powierzchnię czyszczenia i uczucie maksymalnej efektywności mycia, a szeroka, gruba rączka pozwala na pewny i wygodny chwyt.

Cena wynosi ok.10,49 zł.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }