Deski Winiary do wygrania w Kolporterze

W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki Winiary - "Deski Winiary znów do zdobycia". Poprzednia edycja programu realizowana była na Wielkanoc 2017.

Do 19 listopada br. w 350 salonikach Kolportera można odbierać deski do krojenia sygnowane logo Winiary. Warunkiem otrzymania deski jest okazanie dowodu zakupu (z dowolnego sklepu) produktów marki Winiary na kwotę minimum 10 zł. Promocją objęte są wyłącznie paragony za zakupy dokonane w terminie od 18 września do 19 listopada 2017 r. Jesienna kolekcja desek Winiary składa się z trzech produktów, każdy o innym wzorze i napisie. A wśród nich znajdują się deski: „Gotuj pełną parą”, „Rozgrzej podniebienia” lub „Daj wycisk”.

To już kolejna akcja organizowana wspólnie z marką Winiary. Poprzednia, realizowana wiosną, cieszyła się bardzo dużą popularnością, informuje Kolporter.

Akcja ta jest przykładem redempcji, czyli systemowego wydawania nagród, organizowanego w sieci od ponad 20 lat. Łącznie na koncie Kolporter ma ponad 160 takich akcji, a ilość wydanych w salonikach nagród przekroczyła  7,5 miliona. 

Ilona Mrozowska 2341 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }