Hity Handlu wręczone!

Już po raz 16. w konkursie Hit Handlu wybrano najlepiej sprzedające się produkty. Wyróżnienia Hit Handlu 2017 odebrali podczas uroczystej gali 20 września 2017 roku przedstawiciele branży FMCG, których wyroby nagrodzono w 83 kategoriach.

Podobnie jak ubiegłych latach w konkursie głosy oddali detaliści – czytelnicy „Handlu". W ankiecie telefonicznej wskazali produkty najchętniej kupowane przez klientów oraz zapewniające wysokie obroty i marże. Te z największą liczbą wskazań nagrodzono tytułem Hit Handlu Wybór Detalistów 2017. 

Hity po raz kolejny przyznała także redakcja "Handlu". Kierowała się innowacyjnością
i trendami na rynku FMCG. Nagrodziła trzy produkty oraz producenta . Ponadto przyznała wyróżnienie najpopularniejszej w portalu www.handelextra.pl premierze produktowej.

Uroczystość wręczenia nagród tradycyjnie już odbyła się w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Gościliśmy całą branżę, która z entuzjazmem przyjęła wyróżnienia detalistów i naszej redakcji, świętując
do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

http://hithandlu.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Mrozowska 2341 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }