Smyk wkracza do Świecia

23 września zostanie otwarty pierwszy sklep sieci w tym mieście.

Na zdjęciu salon Smyka w Wola Parku

Salon zlokalizowany jest w centrum handlowym Multibox w Świeciu przy ul. Cukrowników 1.

W jego ofercie będą produkty dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat takie jak: zabawki, akcesoria dla niemowląt oraz ubrania, obuwie i dodatki. Klienci będą mogli znaleźć tu produkty znanych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

Smyk to sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołana została samodzielna spółka. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 140 punktów sprzedaży zlokalizowanych w centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }