W Galerii Północnej otwarto sklep z symulatorem lotów

W nowo powstałej warszawskiej Galerii Północnej został uruchomiony sklep stacjonarny firmy Wyjątkowy Prezent, oferującej upominki w formie przeżyć. Nie jest to jednak standardowy punkt sprzedaży - w środku stanął profesjonalny symulator myśliwca F-16.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowo-rozrywkowe na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została zrealizowana w rekordowym czasie – 25 miesięcy – i liczy 64 tys. mkw. oraz ponad 200 sklepów.

Zgodnie z szacunkami zarządcy Galerii, w jej bezpośrednim zasięgu znajduje się ponad 750 tys. osób. Wśród najemców Galerii Północnej znalazł się Wyjątkowy Prezent, firma oferująca upominki w formie nietypowych przeżyć, istniejąca na polskim rynku od 2007 r. Przedsiębiorstwo wystartowało z pierwszym punktem handlowym w 2012 r. w CH Złote Tarasy w Warszawie. Obecnie vouchery na upominki w formie przeżyć sygnowane przez Wyjątkowy Prezent można zakupić na ponad 40 wyspach handlowych, czyli tzw. Wyspach Przeżyć, w galeriach w całej Polsce, jak również poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl.

Do końca 2017 r. firma planuje rozszerzyć swoją sieć sprzedaży stacjonarnej do 50 punktów. – Poza poszerzaniem portfela lokalizacji staramy się też wprowadzać nowe, oryginalne koncepty sprzedażowe. W maju otworzyliśmy nasz pierwszy pop-up store w Łodzi, a lokal w Galerii Północnej jest z kolei pierwszym „pełnoprawnym” sklepem stacjonarnym, nastawionym - poza świadczeniem jakościowych usług - na rozrywkę – wyjaśnia Michał Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

Wśród przeżyć, które czekają w nowym sklepie Wyjątkowego Prezentu można znaleźć m.in. ekstremalne atrakcje, takie jak jazda Ferrari i Lamborghini ulicami miasta, lot w tunelu aerodynamicznym czy wspominany Walk In The Sky, niecodzienne kulinarne upominki, np. kolację w ciemności, pakiety Beauty & SPA, atrakcje sportowe oraz inne rozrywki dla całej rodziny.

Byliśmy w Galerii Północnej tuż przed jej otwarciem. Fotorelacja:

Katarzyna Pierzchała 1768 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }