Rusza konkurs "Nakręceni na mleko"

Udział w nim zarezerwowany jest dla uczniów szkół podstawowych, które przystąpiły do programu "Mamy kota na punkcie Mleka".

Program „Mamy kota na punkcie mleka” zaprasza do kolejnego konkursu, który rozpocznie się 5 października.

Udział w nim mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, które przystąpiły do programu „Mamy kota na punkcie Mleka”.

Jeśli jakaś szkoła jeszcze tego nie uczyniła może to zrobić w każdej chwili. Wystarczy wypełnić deklarację dostępną na stronie www.kochammleko.pl w zakładce "dołącz do nas" i przesłać ją do Polskiej Izby Mleka.

Uczestnicy konkursu, będą mieli za zadanie przygotować krótkie ok. 30 sekundowe filmiki, które będą mówiły o tym co najbardziej lubią w mleku i nabiale. Technika przygotowania filmów jest całkowicie dowolna.

Gotowy filmik w postaci pliku cyfrowego należy przesłać mailem na adres mleko@landbrand.pl. W tytule maila należy wpisać – „Nakręceni na mleko”, a w treści imię i nazwisko uczestnika, oznaczenie szkoły, klasy oraz nazwisko wychowawcy.

Prace konkursowe można nadsyłać od 5 października do 5 listopada. Autorzy pięciu najlepszych otrzymają kamery sportowe firmy Manta wraz z uchwytami.

Nagrodami jakie organizator przewidział dla nauczycieli, których uczniowie nadeślą największą liczbę prac konkursowych są czytniki e-booków Booky Light firmy Kiano.

Program "Mamy kota na punkcie mleka" finansowany jest z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Joanna Hamdan 6157 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }