Biedronka organizuje zbiórkę opakowań

Przynieś pięć szklanych opakowań i odbierz lnianą torbę - zachęca klientów Biedronka, która w najbliższy weekend w kilkunastu miejscowościach na terenie kraju prowadzić będzie akcję "Ekologiczni z natury".

To 9. edycja realizowanego przez Biedronkę projektu.

W tegorocznej zbiórce odpadów szklanych biorą udział sklepy Biedronka z 17 miejscowości, m.in. Białegostoku, Częstochowy, Gdańska, Krakowa, Poznania czy Wrocławia. Zbiórka zostanie przeprowadzona w dniach 23-24 września w godz. 10:00–18:00. W zamian za pięć szklanych opakowań klienci dostaną lnianą torbę z logo akcji. Współorganizatorem projektu jest firma Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań.

W trakcie dotychczasowych ośmiu edycji akcji „Ekologiczni z natury“ udało się zebrać w sumie ponad 155 000 kg szkła, blisko 1 070 kg aluminium i ponad 1 240 kg baterii.

Ilona Mrozowska 2329 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }