Nowy Selgros w Warszawie - otwarcie 10 października

Transgourmet Polska poinformował o dacie otwarcia czwartej hali Selgros w Warszawie. Huczne otwarcie nastąpi we wtorek 10 października w hurtowni przy ul. Puławskiej 538.

Nowy Selgros Cash&Carry zamknie krąg hurtownika wokół Warszawy, bowiem każda z hal hurtownika zlokalizowana jest na różnych krańcach stolicy.

Od kilku lat działają hale przy ul. Połczyńskiej (zachód miasta) oraz w dzielnicy Białołęka (na północy). W połowie ub.r. uruchomił trzecią hurtownię przy ul. Marsa, czyli we wschodniej części aglomeracji. Czwarta, przy ul. Puławskiej, powstała przy jednej z głównych tras wylotowych na południu stolicy.

- Warszawa to jest miasto z ogromnym potencjałem. Widzimy tu ogromne możliwości rozwoju – przyznaje Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Transgourmet Polska.

Wzorem już działających hurtowni oferta nowej hali obejmie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież. Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielone zostaną osobne strefy, gdzie będzie można kupić: świeże owoce i warzywa przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, mięso z własnego rozbioru oraz świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekać będzie także część nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko ze świeżym pieczywem z własnego dopieku.

Kilka miesięcy temu operator wprowadził do sprzedaży dwie profesjonale marki własne – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy. Produkty obu marek skierowane są do klientów gastronomicznych i znajdą się w ofercie nowej hali.

Jak dowiedział się „Handel Extra” swoje miejsce znajdzie tam również Instytut Kulinarny, który zajmie się szkoleniem gastronomów, oraz Bistro, gdzie kupujący codziennie będą mogli spróbować dań wykonanych z produktów oferowanych przez Selgros.

Obecnie Transgourmet Polska, operator marek Selgros Cash & Carry i Transgourmet, prowadzi 17 hurtowni.

O powstającej nowej hali pisaliśmy już w czerwcu ub.r. Artykuł jest tutaj:

http://handelextra.pl/artykuly/197932,selgros-zatacza-krag-wokol-warszawy

 

Katarzyna Pierzchała 1760 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }