Procter & Gamble. Pasty Blend-a-med

W odmienionych opakowaniach.

Odmienione opakowania zyskały między innymi pasty: Blend-a-med Complete Protect Expert Professional Protection, Blend-a-med Complete Protect 7 Original oraz Blend-a-med Anti-Cavity Family Protection.

Nowe opakowania charakteryzuje biały kolor, który symbolizuje eksperckie i naukowe dziedzictwo marki i jest wyrazem jej profesjonalizmu.

Blend-a-med Complete Protect Expert Professional Protection zawiera formułę stabilizowanego związku cyny i fluoru, która wzmacnia zęby i zapewnia ich ochronę. Dowiedziono klinicznie, że zapewnia zdrowie jamy ustnej,
a zwłaszcza zapobiega erozji szkliwa. Cena za 100 ml wynosi 10,79 zł.
 
Z kolei Blend-a-med Complete Protect 7 Original zawiera specjalne połączenie fluoru, cynku oraz innych składników aktywnych, aby zapewnić 7 oznak zdrowych zębów. Formuła Active Clean działa nawet w trudnodostępnych miejscach. Pomaga także chronić dziąsła i szkliwo. Cena za 100 ml wynosi 6,99 zł.
 
Natomiast Blend-a-med Anti-Cavity Family Protection przeznaczona jest dla całej rodziny i zapewnia ochronę przed próchnicą. Formuła calcident pomaga zatrzymywać wapń w zębach, aby stały się mocniejsze i bardziej odporne na szkodliwe działanie cukrów, próchnicę i ubytki. Cena za 100 ml wynosi 4,99 zł.
 
Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }