Kamil Grosicki w reklamie Kubuś Waterrr Sport

Oo 18 września w telewizji można oglądać nowy spot reklamowy marki z udziałem piłkarza, który jest jednym z ambasadorów akcji "Rusz się z Kubusiem!".

Reklama promuje witaminową wodę smakową Kubuś Waterrr Sport, stworzoną do picia podczas aktywności sportowych i treningu. Spot jest kolejną aktywnością, w której marka nawiązuje do sportu i pokazuje, że ruch to dobra zabawa.

Kubuś Waterrr Sport to funkcjonalna woda smakowa dostępna w trzech wariantach: Citrus-Mix, Jagoda oraz Malina-Granat. Każdy smak wzbogacony jest witaminami z grupy B, m.in. B6 i B12. Kubuś Waterrr Sport to nie zawiera konserwantów, słodzików ani syropu glukozowo-fruktozowego.

Najmłodsi fani aktywności i sportu mogą  sięgnąć po produkt, który powstał z myślą o nich, z oryginalnym dodatkiem w postaci wizerunku piłkarzy i ambasadorów akcji „Rusz się z Kubusiem!” na etykietach: Kamila Grosickiego, Kamila Glika, Michała Pazdana i Bartosza Kapustki.

W ramach projektu „Rusz się z Kubusiem!” marka jest również obecna na wydarzeniach sportowych adresowanych do najmłodszych, organizując strefy aktywności m.in. podczas biegów półmaratońskich i maratońskich, turniejów piłki ręcznej i tenisa ziemnego, latem na nadmorskich plażach, a zimą na polskich stokach narciarskich. Marka Kubuś od 4 lat jest też sponsorem cyklu imprez biegowych dla uczniów szkół podstawowych - Kubuś Waterrr Run, w którym tylko w tym roku wzięło udział 4 tys. dzieci w pięciu miastach, a jego finał odbędzie się 19 września w Bydgoszczy.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }