Lewiatan po raz kolejny w reklamie

14 września rozpoczęła się druga tegoroczna telewizyjna kampania reklamowa sieci.

Do 4 października wyemitowanych zostanie ponad 4 500 reklam, z czego duża część pojawi się na antenach największych w Polsce stacji – TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN.

Reklamy Lewiatana będą emitowane między innymi przed takimi programami i audycjami, jak: seriale – M jak miłość, Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, Pierwsza miłość; programy informacyjne – Wiadomości, Pogoda, Panorama, Sport oraz przy wielu programach rozrywkowych i filmach.

W tym roku Polska Sieć Handlowa Lewiatan planuje jeszcze jedną telewizyjną kampanię reklamową, która przeprowadzona zostanie przed świętami Bożego Narodzenia oraz dwa tygodniowe „flighty” reklamowe w ogólnopolskich i regionalnych stacjach radiowych.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }