Jest już 250 sklepów z logo Spar

Od połowy września w Krakowie dział 250. sklep pod szyldem Spar. Operator - Spar Polska - zapowiada dalszy rozwój.

Rok 2017 przyniósł już ponad dwadzieścia otwarć sklepów z charakterystyczną choinką w logo, w tym okrągłe – 250. otwarcie. Jubileuszowa placówka sieci ruszyła w Krakowie. Nowo otwarty krakowski sklep usytuowany jest na parterze kompleksu biurowego, w związku z czym czynny jest 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, wpasowując się tym samym w rytm pracy biurowca.

Tydzień wcześniej, z lokalizacją w Wodzisławiu-Kokoszycach, otwarty został 10. supermarket EuroSpar w Polsce. Sklep o powierzchni 705 mkw. otwarty został przy ul. Młodzieżowej 9. Jest to już szósty sklep śląskich franczyzobiorców sieci, którzy są właścicielami licencji Spar nr 1 w Polsce – swoją przygodę z marką rozpoczęli 21 lat temu i nie wykluczają kolejnych otwarć.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tys. punktów obsługuje każdego dnia 12 mln klientów.

Spar Polska obchodzi w tym roku 21-lecie istnienia w Polsce. Od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. 

Katarzyna Pierzchała 1760 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }