Festiwal Smaków Food Tracków

W najbliższy weekend (23-24 września) zagości przed Centrum Handlowym Olsztyn.

Na parkingu przed Centrum Handlowym Olsztyn, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, będzie można spróbować między innymi burgerów, meksykańskiej chimichangi, azjatyckich pierożków czy pieczonych kasztanów.

Nie zabraknie również słodkości, takich jak owoce w czekoladzie czy hiszpańskie churros.

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami - rodzinnymi oraz logicznymi. Odbędą się również zawody w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w Olsztynie po raz trzeci. Ideą festiwalu jest promowanie różnorodnego jedzenia serwowanego ze specjalnie przystosowanych do tego samochodów. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 20 food trucków oferujących dania kuchni z różnych stron świata.

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego Olsztyn przy ulicy Krasickiego 1b. Dań będzie można skosztować w sobotę 23 września w godzinach 12:00-21:00 oraz w niedzielę 24 września w godzinach 12:00-20:00.

Wstęp do strefy jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }