Ruszają rodzinne eventy Lego Ninjago

Z okazji premiery filmu kinowego Lego Ninjago Film, którego światowa premiera zaplanowana jest na 22 września, firma Lego Polska organizuje dla wszystkich fanów serii Lego Ninjago rodzinne, weekendowe i bezpłatne imprezy, podczas których dzieci będą mogły bawić się klockami Lego.

Podczas spotkań z Lego Ninjago dzieci będą mogły znaleźć w sobie prawdziwego ninja i sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja.

Program eventów był układany pod okiem Mistrza Wu i składa się z testu na umiejętności: budowania na czas, testu zręczności, rozpoznawania broni Lego Ninjago, budowania mozaiki oraz testu bojowych postaw ninja. Po ukończeniu tych misji dzieci otrzymają dyplom najprawdziwszego ninja.

Fanów Lego Ninjago odwiedzi także ich ulubienic - Lloyd. Dostępna będzie również strefa wolnego budowania, gdzie dzieci będą mogły oddać się zabawie klockami The Lego Ninjago Movie, inspirowanymi Lego Ninjago Film. Ponadto będą mogły wziąć udział w konkursach i wygrać upominki od Lego, zrobić sobie zdjęcie na ściance lub pograć na tabletach w gry Lego Ninjago.

W wybranych centrach handlowych pojawią się także dodatkowe strefy: Akademia Lego Boost oraz strefa warsztatów Lego Duplo.

W sektorze z klockami Lego Boost dzieci w wieku szkolnym będą mogły uczyć się podstaw programowania i zbudować kota, gitarę, robota lub cokolwiek co tylko sobie wyobrażą, by następnie, poprzez proste programowanie w aplikacji na tablecie, ożywić swoją konstrukcję i nią sterować.

Z kolei dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat będzie przeznaczony sektor Lego Duplo. W „basenie” wypełnionym klockami Lego Duplo oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych rekomendowanych przez Małgorzatę Ohme, znanego psychologa dziecięcego i rodzinnego.

Podczas zajęć dowiedzą się, jak dzięki zabawie klockami Lego Duplo wspierać już od najmłodszych lat wszechstronny rozwój swoich dzieci: motoryczny, emocjonalny i społeczny, wzmacniając przy tym ich kreatywność i wiarę we własne siły.

Imprezy Lego Ninjago odbędą się w dniach 16-17 września w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, 6-8 października w Centrum Handlowym Cuprum Arena w Lublinie, 21-22 października w Centrum Handlowym Galeria Krakowska w Krakowie, 28 -29 października w Centrum Handlowym Galerii Kaskada w Szczecinie oraz 18-19 listopada w Centrum Handlowym Silesia w Katowicach.

Więcej informacji: www.LEGO.pl, www.facebook.com/LEGO.

Joanna Hamdan 6166 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }