Wyciekło hasło do testowego sklepu internetowego Lidla

Lidl zaczął testować sprzedaż przez internet w poniedziałek, a już każdy może wejść na stronę lidl-shop.cz i dokonać zakupów.

Dostęp do pierwszego w regionie sklepu internetowego Lidla - w Czechach - miało mieć tylko 9,5 tys. pracowników i ich krewnych. Jednak - jak napisał portal Idnes.cz - ktoś ujawnił w internecie hasło dostępu na Facebooku. Szczególną popularnością cieszy się limitowana oferta ubranek dla dzieci pod marką Lupil, która po wprowadzeniu do sprzedaży w czeskiej sieci dyskontera znika w ciągu kilku minut. Hasło dostępu do internetowego sklepu Lidla jest dostępne właśnie m.in. na facebookowej stronie grupy zakupowej poświęconej odzieży dla dzieci. Dużym zainteresowaniem internautów cieszy się też wprowadzona we czwartek kolekcja jesiennej wodoodpornej odzieży.

Biuro prasowe Lidla w Czechach tłumaczy, że udostępniając hasło tak dużej liczbie osób nie można zapobiec jego wyciekowi. Portal donosi, że jak wynika z dyskusji na Facebooku, wiele matek próbowało już dokonać zakupu w internetowym sklepie Lidla. Okazuje się, że na razie strona działa bez problemów.

W asortymencie sklepu Lidl-shop.cz są produkty niespożywcze, podzielone na działy: moda, warsztat i ogród, sport i czas wolny, do domu, akcesoria domowe, świat dziecka.

Lidl zapowiadał, że po zakończeniu testów uruchomi internetowy sklep jeszcze w tym roku na jesieni.

O sklepie internetowym Lidla w Czechach napisaliśmy tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/203045,lidl-rusza-ze-sprzedaza-przez-internet

Barbara Mikusińska 661 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }