Supermarket Piotr i Paweł w Galerii Libero

Polska sieć spożywcza wynajęła w katowickim centrum handlowym ponad 1 400 mkw.

- Otwieramy kolejny supermarket sieci Piotr i Paweł w Katowicach. Znamy ten rynek, a klienci znają naszą markę, którą cenią za szeroki asortyment i wysoką jakość. Wybraliśmy Libero, między innymi ze względu na świetną lokalizację tuż przy głównej arterii miasta, dzięki czemu z naszego sklepu będą mogli korzystać również mieszkańcy okolicznych miasteczek położonych na południe od Katowic. Nie bez znaczenia jest też jakościowa architektura galerii oraz komfortowe rozwiązania komunikacyjne – mówi Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik sieci Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł to polska sieć supermarketów, licząca obecnie 145 supermarketów w całej Polsce. W 2016 roku Sieć osiągnęła obrót na poziomie 2 233 mld zł. Piotr i Paweł zatrudnia ponad 5 000 osób. Od 14 lat prowadzi także sklep internetowy. W tym roku sieć planuje dalszy rozwój organiczny, pozwalający przekroczyć liczbę 150 supermarketów oraz kontynuowanie prac nad rozwojem technologicznym (m.in. projekt Skanuj i Kupuj), modernizacją najstarszych sklepów oraz optymalizacją posiadanych placówek.

Natomiast budowana przez Echo Investment Galeria Libero w Katowicach obecnie prowadzi proces komercjalizacji. Już prawie 75 proc. powierzchni handlowej obiektu zostało wynajęte. W galerii znajdzie się ponad 150 sklepów, restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks oraz klub fitness. Otwarcie Libero zaplanowane jest na wiosnę 2018 roku.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }