Madonis. Mill clean

Specjalistyczne balsamy do nabłyszczania podłóg.

Nowością pod marką Mill clean są balsamy nabłyszczające. To produkty do nabłyszczania, ochrony i odnowy podłóg, wykonanych z różnych materiałów, od drewna poprzez linoleum, panele po kamień i gres.

Kosmetyki dla domu Mill clean, dzięki wysokiej jakości składnikom w niezwykle delikatny sposób dbają o myte i pielęgnowane powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawierają autorskie, unikalne, bardzo wydajne i innowacyjne formuły, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania.

Gama specjalistycznych balsamów nabłyszczających składa się z: balsamu do drewna i parkietów, balsamu do gresu, terakoty i kamienia oraz balsamu do paneli i linoleum.

Pojemność: 500 ml + 55 ml gratis - podczas wprowadzania produktu na rynek dodatkowo – ampułka balsamu do mycia i pielęgnacji 40 ml.

Cena : 11 zł.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }