Francuskie specjały w Makro i nie tylko

Z okazji 23. urodzin sieć hurtowni przygotowała specjalną ofertę tematyczną z produktami z kuchni francuskiej.

Na klientów czekają degustacje, promocje, rabaty, konkursy z nagrodami (m.in. wycieczkami do Paryża) oraz specjalna odsłona akcji lojalnościowej Punktomania.

Między 12 a 25 września na półkach Makro znaleźć będzie można m.in. francuskie sery, wina i oliwy w promocyjnych cenach. Osoby, które zrobią w tym czasie zakupy za min. 250 zł, a następnie zarejestrują się na stronie internetowej www.makro-bonusy.pl, mają szansę wygrać samochód Skoda Fabia oraz jedną z pięciu dwuosobowych wycieczek do Francji – ojczystego kraju Michela Morana, szefa kuchni i ambasadora 23. urodzin Makro w Polsce.

Do świętowania „Urodzin ze smakiem” przyłączyła się także Coca-Cola. Wśród klientów, którzy kupią wybrane produkty tej marki za przynajmniej 250 zł i zarejestrują się na www.makro-bonusy.pl, zostanie rozlosowanych 50 bonów zakupowych do Makro o wartości 250 zł oraz samochód Fiat Qubo.

Z myślą o właścicielach sklepów spożywczych uruchomiona została także specjalna akcja konkursowa. Mogą oni zbierać punkty m.in. za kupowanie produktów dowolnej marki własnej czy produktów z dedykowanych gazetek promocyjnych dostępnych na www.makro.pl oraz wymieniać je na nagrody – notebooki, krajalnice, tablety i bony paliwowe.

Makro przygotowało również najbardziej obszerną w historii programu odsłonę Punktomanii – akcji lojalnościowej, w ramach której klienci zbierają punkty za zakupy, a następnie mogą wymieniać je na atrakcyjne rabaty przy zakupie produktów z katalogu. W urodzinowej edycji czeka ponad 70 pozycji, w tym wysokiej klasy sprzęty elektroniczne.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }