Appetita w nowej edycji MasterChef’a

Na antenę TVN powraca kulinarne show. Po raz kolejny uczestnikom będą towarzyszyć zioła i przyprawy marki z portfolio firmy Colian.

W nowej edycji show MasterChef  uczestnikom w przyrządzaniu dań pomagać będą zioła i przyprawy marki Appetita, która kolejny raz lokuje swoje produkty w tym programie. Będą one towarzyszyć entuzjastom gotowania podczas wszystkich etapów programu – od castingów aż po odcinki finałowe.

W szóstej edycji programu przy stole jurorskim ponownie zasiądą: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Kulinarne zmagania zakończą się finałem w Australli, podczas którego nie zabraknie przypraw Appetita, a dania oceniać będą autorytety kulinarne – tamtejsi szefowie kuchni: Guillame'a Brahiniego, Rossa Lusteda i Martina Benna.

Premierowy odcinek szóstej edycji programu zostanie wyemitowany 10 września o godz. 20:00.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }