"OdLOTTOwa jazda z Oshee" dobiega końca

W ciągu półtora miesiąca osoby zaangażowane w akcję przejechały na rowerze ponad 6 milionów kilometrów.

Dotychczas do programu włączyło się ponad 13 tys. osób, które łącznie przejechały ponad 6 mln kilometrów. Pokonany dystans rowerzyści przekazali do puli wybranych przez siebie organizacji, rywalizujących o dofinansowanie projektów społecznych. W ten sposób można wspomóc m.in. uruchomienie Centrum Rehabilitacyjnego dla osób po amputacjach, czy stworzenie otwartej przestrzeni kulturalnej dla mieszkańców Częstochowy.

Do programu „OdLOTTOwa jazda z Oshee” można przyłączyć się w dowolnym momencie trwania akcji. Wystarczy zgłosić się do wybranej drużyny na stronie aplikacji Endomondo – wówczas zebrane przez uczestnika podczas jazdy na rowerze kilometry zostaną zsumowane na rzecz wybranej organizacji społecznej.

Trwający 2. etap inicjatywy LOTTO i Oshee, do którego zakwalifikowało się 50 wyłonionych w konkursie organizacji z całej Polski, to rywalizacja sportowa między entuzjastami poruszania się na dwóch kółkach, którzy poprzez swoją jazdę chcą wspomóc lokalne akcje społeczne. Zadaniem uczestników akcji jest zgromadzenie jak największej liczby kilometrów, przejechanych na rowerach na rzecz wybranej organizacji. Najpopularniejsze 4 organizacje, które uzbierają największą liczbę kilometrów, otrzymają od Fundacji nagrody pieniężne w postaci dofinansowania projektów zgłoszonych w konkursie. Łączna wartość nagród to 380 tys. zł.

„OdLOTTOwa jazda z Oshee” rozpoczęła się na początku lipca i potrwa jeszcze do 15 września.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }