Hebe i Media Expert w Tkalni

Drogeria i punkt sieci elektromarketów to tylko niektóre z firm, które wzbogacą ofertę nowo powstającego centrum handlowo rozrywkowego w Pabianicach.

Media Expert to marka, która rozwija się na polskim rynku od 10 lat. Punkt sieci elektromarketów w centrum handlowo-rozrywkowym Tkalnia zajmie około 770 mkw, a w swojej ofercie będzie miał m.in. telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD.

Natomiast Hebe to drogeria, oferująca wyselekcjonowany asortyment, często produkty dostępne na wyłączność. W Tkalni, na prawie 400 mkw. klienci znajdą zarówno produkty do makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci, jak i dermokosmetyki, czy szeroki wybór zapachów.

Tkalnia to najnowsza inwestycja spółki A&A. Centrum handlowo-rozrywkowe stanie w bezpośrednim sąsiedztwie innych, już zrewitalizowanych budynków. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie prawie 14 tys. mkw. Znajdzie się w nim 40 sklepów oraz parking na 230 miejsc. Komercjalizacją obiektu zajmuje się BOIG Property Consulting. Otwarcie centrum zaplanowane jest na przełom 2018/2019 r.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }