Gama rośnie

Nowe placówki sieci ruszyły w Mrągowie i Starogardzie Gdańskim.

30 sierpnia PSS Olsztyn otworzył drugą Gamę w Mrągowie. Sklep o powierzchni sprzedaży 160 mkw.,  zlokalizowany w centrum miasta przeszedł niewielki remodeling dostosowania standardów do sieci i został otwarty pod nowym szyldem Gama – Tradycyjnie dobry wybór.

31 sierpnia nowa Gama została otwarta także w Starogardzie Gdańskim. Sklep o powierzchni 160 mkw. został wyremontowany i doposażony.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która powstała w 2010 r. z inicjatywy Partnerskiego Serwisu Detalicznego (PSD) z Grupy Eurocash oraz  spółdzielni. W czerwcu 2011 r. w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka Gama. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD. Obecnie sieć liczy 321 sklepów.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }