Colian. Śliwka Nałęczowska

W limitowanym kartoniku.

Śliwka Nałęczowska to kultowy polski specjał i jednocześnie flagowy produkt marki Solidarność, który ma szerokie grono wielbicieli w kraju oraz poza jego granicami.

Cenione za oryginalny smak i unikatową recepturę, praliny marki Solidarność są sprzedawane zarówno na wagę, jak i w eleganckich prezentowych bombonierkach, gustownych kartonikach, poręcznych torebkach, mających oryginalny oldschoolowy design. Nowością jest limitowany kartonik.

Śliwka Nałęczowska od Solidarności jest oferowana w nowym kartoniku 205 g, kształtem nawiązującym do owocu śliwki, co podkreśla naturalność produktu od sierpnia.

Praliny w specjalnym opakowaniu to pomysł na prezent, sprawdzą się też podczas spotkań w gronie najbliższych. Kartonik dedykowany loterii konsumenckiej pt. Śliwkobranie będzie zawierał kod promocyjny, który umożliwia udział w promocji i wygranie złoconych śliwkowych zawieszek.

Rekomendowana cena produktu wynosi 12,99 zł.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.