IKEA dla Firm w centrum Warszawy

To pierwsza taka inicjatywa Grupy IKEA na świecie. W sklepie IKEA dla Firm znajduje się wyposażenie przestrzeni do pracy. Wkrótce po otwarciu, do dyspozycji przedsiębiorców będzie kilka stanowisk pracy oraz sala spotkań z możliwością rezerwacji przez internet.

Centrum IKEA dla Firm swoje podboje otworzyło 29 sierpnia 2017 r. Znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 89 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00.

Spotkania z konsultantem lub projektantem można umówić online pod adresem IKEA.pl/dlafirm.

- Wiemy, że potrzeby przedsiębiorców różnią się od potrzeb indywidualnych klientów. Dlatego w centrum IKEA dla Firm zaoferujemy im wielostronną pomoc specjalistów, szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo inspiracji, czyli wszystko, czego potrzebują. Dzięki temu zaoszczędzą swój czas i pieniądze – powiedział Marek Nogieć, kierownik centrum IKEA dla Firm.

Zapewnia, że już podczas pierwszej wizyty, każdy przedsiębiorca otrzyma opiekę indywidualnego konsultanta. Jego zadaniem będzie rozpoznanie potrzeb i zaproponowanie rozwiązań korzystając z blisko 10 tys. artykułów z asortymentu IKEA.

- Chcemy, aby w centrum pojawiały się zróżnicowane propozycje, które mogą zainspirować przedsiębiorców z różnych branż - dodał Adam Musielak, specjalista ds. wystawiennictwa, który aranżował wystrój Centrum IKEA dla Firm. - Oprócz pomysłów na urządzenie nowoczesnego biura prezentujemy tam sześć przykładowych punktów usługowych, w tym między innymi concept store, warsztat naprawy motorów czy warzywniak. Co więcej, nasze ekspozycje będą regularnie odświeżane, prezentując inne przykłady małych biznesów - zapewnia.

IKEA dla Firm jest miejscem, gdzie przedsiębiorcy nie tylko zaaranżują przestrzenie swoich firm, ale także będą mogli popracować. Wkrótce po otwarciu, do ich dyspozycji będzie kilka różnorodnych stanowisk pracy oraz sala spotkań z możliwością rezerwacji przez internet.

Grupa IKEA w Polsce ma obecnie 10 sklepów (ostatnie otwarcie miało miejsce w Lublinie). W 2016 r. sklepy IKEA w naszym kraju odwiedziło prawie 28 mln osób. IKEA dla Firm to absolutnie nowa i jedyna taka inicjatywa, również na świecie.