Zebra prezentuje nowe drukarki przemysłowe

Modele ZT600 i ZT510 przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy.

Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra z obsługą Link-OS. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.
 
ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, które pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej.

W oparciu o poprzednią serię drukarek Zebra Xi4  producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.

Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność.

Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS. Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji.

Zebra wprowadziła do oferty także drukarkę ZT510. To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }